Akademik Musiqili Teatrın saytı yeniləndi
Azərbaycan Dövlət Akademik Musiqili Teatrının veb-saytı – https://musiqiliteatr.az/ yenilənərək istifadəyə verilib.
Müasir dövrün tələblərinə cavab verən, son texnologiyaları dəstəkləyən yeni dizaynla tərtib olunan bu saytda teatrın yaranma və inkişaf tarixi, sənət ocağında çalışan yaradıcı və bədii-texniki heyətin tərkibi barədə ətraflı məlumatlar, o cümlədən teatrda həyata keçirilən müxtəlif layihələr haqqında geniş xəbərlər yer alıb.
Azərbaycan və ingilis dillərində fəaliyyət göstərən və bir neçə bölmədən ibarət olan saytda nümayişi nəzərdə tututlan tamaşaların aylıq repertuar cədvəli, proqramları və afişaları, həmçinin video və foto qalereyaları yerləşdirilib.
Saytı izləyən hər kəs teatr haqqında daha ətraflı və zəngin məlumatlar əldə edə və eyni zamanda tamaşa biletlərini onlayn sifariş verə bilər.
Qeyd edək ki, son 10 ildə artıq 3-cü dəfədir ki, teatın saytı dövrün tələbinə uyğun şəkildə yenilənir.

The website of the Academic Musical Theater updated!
The website of the Azerbaijan State Academic Musical Theater - https://musiqiliteatr.az/ and has been updated and put into action.
Designed with a new design that meets the requirements of modern times and supports the latest technologies. This site contains detailed information about the history of the theater, the composition of the creative and artistic staff of the art center, as well as various projects carry out in the theater.
The website, which is offered in Azerbaijani and Englishconsists of several sections, has a monthly repertoire schedule of performances, programs, and posters, as well as video and photo galleries.
Anyone who follows the site can get more detailed and rich information about the theater and at the same time can order performance’s tickets online.
I want to mention that in the last decade, the theater's websiteupdated for the third time according to the requirements of the modern age.